Szanowni Państwo
Uwaga! Ruszyły szkolenia z zakresu opieki nad dzieckiem w Hajnówce i Sejnach.

Szanowni Państwo
Przedłużony termin rekrutacji osób chętnych do udziału w szkoleniu „Opiekunka dziecięca domowa jako profesjonalny pracownik po 50 roku życia” – do 31.12.2012r. Chętnych zapraszamy do pobrania formularza zgłoszeniowego ze strony internetowej: http://uroczysko.pl/opiekunka/rekrutacja.php i przesłania go w formie elektronicznej na adres uroczysko@uroczysko.pl lub pocztą na adres:
Stowarzyszenie Uroczysko
ul. Dojlidy Fabryczne 23
15-554 Białystok
Są jeszcze wolne miejsca na szkolenie w Białymstoku!!


Szanowni Państwo
W dniach 15-19.08.2012r. Biuro Stowarzyszenia Uroczysko jest nieczynne.


Szanowni Państwo
Miło nam zaprezentować materiał filmowy z zajęć z profesjonalnej opieki nad dzieckiem, odbywaj±cych się w ramach projektu "Opiekunka dziecięca domowa jako profesjonalny pracownik po 50 roku życia". Materiał filmowy dostępny pod tym linkiem:


Uwaga
Zbiera się kolejna grupa w Białymstoku. Osoby chętne do udziału w szkoleniu w zakresie profesjonalnej opieki nad dzieckiem mog± wysyłać zgłoszenia. Więcej informacji w biurze Stowarzyszenia Uroczysko.


Szanowni Państwo
W dniu 19.06.2012r. ruszyła grupa w Supra¶lu. Osoby chętne do udziału w szkoleniu w tej miejscowo¶ci mog± jeszcze wysyłać zgłoszenia. Serdecznie zapraszamy!


Szanowni Państwo
W dniu 16.06.2012r. szkolenia w zakresie profesjonalnej opieki nad dzieckiem zakończyła grupa w Zabłudowie.Uwaga
W dniu 6.04.2012 biuro Stowarzyszenie Uroczysko jest nieczynne.

Szanowni Państwo
Przedłużony termin rekrutacji na szkolenia z zakresu profesjonalnej opieki nad dzieckiem – do końca sierpnia 2012r.!!
Szanowni Państwo
Miło nam poinformować, że ruszaj± kolejne grupy szkoleniowe w Białymstoku, Łapach i Zabłudowie. Osoby chętne mog± się jeszcze dopisywać do powstałych grup.

Uwaga !
Kolejne grupy szkoleniowe planowane s± w Bielsku Podlaskim oraz w Białymstoku dla osób mieszkaj±cych w okolicy. Chętnych do udziału w projekcie z tych terenów zapraszamy do wysyłania zgłoszeń.

UWAGA dn. 31.01.2012 rusza pierwsza grupa szkoleniowa w Choroszczy.