Inwazyjne gatunki drzew i krzewów zagrożeniem dla bioróżnorodności Biebrzańskiego Parku Narodowego i Suwalskiego Parku Krajobrazowego

Bezpłatne szkolenia: Opiekunka 50+

Wydra i Zając
W samym sercu Puszczy Knyszyńskiej nad brzegiem krętej, puszczańskiej rzeki leży urokliwe i malownicze miasteczko Supraśl. Ta dawna przyklasztorna osada, a w XIX wieku duży ośrodek przemysłu włókienniczego teraz przeżywa swój kolejny "złoty wiek" kiedy to niepowtarzalny klimat wielokulturowego miasteczka został doceniony przez turystów przybywających tu zarówno z naszego kraju, jak i z całego świata.

To dla Was Wszystkich powstało nasze Centrum. Przez siedem dni w tygodniu służymy radą i swoją wiedzą o Puszczy Knyszyńskiej - szlakach turystycznych, miejscach ciekawych, urokliwych, wartych odwiedzenia, atrakcjach kulturalnych i rekreacyjnych. Obsługę Centrum stanowią Adam i Krzysztof Szepiel - doświadczeni przewodnicy turystyczni, a także przodownicy turystyki pieszej i znakarze szlaków turystycznych Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego, organizatorzy licznych puszczańskich rajdów i imprez turystycznych.

Z nami naprawdę poznasz Puszczę Knyszyńską! Zapraszamy!

Na piętrze "Domu Kleina" /starej poczty/
- budynku Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu
ul. Cieliczańska 1
tel. 085 718 35 10
e-mail: cieit@uroczysko.pl
www.ckirsuprasl.com/inf_turystyczna.html

Czynne od 1 maja do 30 września:
poniedziałek - czwartek: 12:00 - 16:30
piątek: 12:00 - 18:00
sobota - niedziela: 10:00 - 18:00